Skip to content

|
Adrese: Brīvības gatve 197A, 2. stāvs, Rīga, Latvija, LV-1039
|

34,50

Apraksts

ARK SAKOŽAMIE BLOKI DAŽĀDĀM ŽOKĻA ATVĒRUMA POZĪCIJĀM UN STABILITĀTEI

ARK sakožamie bloki dažādām žokļa atvēruma pozīcijām ir lielisks papildinājums jebkuram mutes motoro muskuļu rīku komplektam. Tie ir īpaši izstrādāti, lai trenētu žokļa muskulatūru pie dažādiem atvērumiem, kā arī žokļa stabilitāti. Katram sakožamā bloka atzaram ir atšķirīgs biezums, lai strādātu ar dažāda platuma žokļa atvērumu:
– oranžā bloka atzari ir 3 un 5 mm biezi (apzīmēti attiecīgi ar 1 un 2)
violetā bloka atzari ir 7,5 mm un 10 mm biezi (apzīmēti attiecīgi ar 3 un 4
gaišzilā bloka atzari ir 12,5 un 15 mm biezi (apzīmēti attiecīgi ar 5 un 6)

Kas ir dažādas žokļa atvēruma pozīcijas un stabilitāte? Žokļa atvēruma pozīcijas ir spēja veidot kontrolētas žokļa kustības dažādos žokļa platumos, kas nepieciešami runai un ēšanai. Iedomājieties, piemēram, cik plaši atveras žoklis, kad sakāt “ē” vai “ā”. Vai iztēlojieties, ka iekožaties cepumā vai hamburgerā. Lai veidotu atšķirīgas skaņas un ēstu atšķirīgus ēdienus, žoklim jāatveras dažādos platumos. Žokļa stabilitāte ir spēks, koordinācija un izturība, kas nepieciešama minēto uzdevumu veikšanai bez žokļa izvirzīšanās uz priekšu un/vai sāniem. Katrs sakožamo bloku komplekts tiek piegādāts kopā ar instrukcijām, kurās ietverti arī četri vingrinājumi darbam pie šim prasmēm.

Sakožamie bloki ir ļoti stingri un žokļa vingrinājumu laikā nodrošina labu pretestību, tomēr tie nav pilnībā neelastīgi, lai saudzētu zobus (ja nepieciešami mīkstāki rīki košļāšanas prasmju attīstīšanai, skatiet Grabber un/vai Y-Chew). Katram atzaram ir nelieli sensori izciļņi, kas mazina zobu slīdēšanu.