Skip to content

|
Adrese: Brīvības gatve 197A, 2. stāvs, Rīga, Latvija, LV-1039
|

Noteikumi

Vietnes labasmetodes.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

 1. Pirms sākt lietot SIA „Bērnu attīstības centrs ABC” (reģistrācijas Nr.42103096446, juridiskā adrese – Pētersalas 11-11, Rīga, LV-1045) vietni labasmetodes.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.labasmetodes.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Ar interneta vietni labasmetodes.lv tiek saprasta SIA „Bērnu attīstības centrs ABC” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir labasmetodes.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
 3. Apmeklējot interneta vietni labasmetodes.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni labasmetodes.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 5. Informējam, ka SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” interneta vietnē labasmetodes.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes labasmetodes.lv lietošanas laikā.
 6. SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes labasmetodes.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē labasmetodes.lv.
 7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni labasmetodes.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 8. Interneta vietnes labasmetodes.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē labasmetodes.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 9. Katram interneta vietnē labasmetodes.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē labasmetodes.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
 10. SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes labasmetodes.lv lietošanas laikā.
 11. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” interneta vietnē labasmetodes.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar interneta vietnes labasmetodes.lv kontaktpersonu.

Interneta vietnē labasmetodes.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē labasmetodes.lv norādīto kārtību.
 2. Neizmantojiet interneta vietnē labasmetodes.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes labasmetodes.lv lietošanas noteikumiem.
 3. Pieprasot SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@labasmetodes.lvno pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz labasmetodes.lv tālruni.
 4. SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC”, konstatējot interneta vietnē labasmetodes.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 5. Interneta vietnes labasmetodes.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē labasmetodes.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē labasmetodes.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē labasmetodes.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes labasmetodes.lv starpniecību.
 6. Interneta vietnē labasmetodes.lv tiek attēlots preču un pakalpojumu saturs, apraksts un cita informācija, kas ir SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” īpašums.
 7. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

Interneta vietnē labasmetodes.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes labasmetodes.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 2. Lietojot interneta vietni labasmetodes.lv, piekrītat, ka SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” vai jebkura trešā persona, kas darbojas labasmetodes.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
  21.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
  21.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
  21.3. labasmetodes.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
  21.4. IP adreses,
  21.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu labasmetodes.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 3. SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” interneta vietnē labasmetodes.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM.
 4. SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes labasmetodes.lv lietotājs paliks anonīms.
 5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē labasmetodes.lv, kļūst par SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” īpašumu, kurus SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” kā interneta vietnes labasmetodes.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 6. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni labasmetodes.lv, esat piekritis, ka SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 19.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes labasmetodes.lv privātuma un autortiesību aizsardzība.

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta vietnē labasmetodes.lv ievadītos datus, SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes labasmetodes.lv lietošanas noteikumiem.
 2. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes labasmetodes.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

Par interneta vietnes labasmetodes.lv lietošanas noteikumiem.

 1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
 2. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
 3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni labasmetodes.lv pieder tikai un vienīgi SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „ Bērnu attīstības centrs ABC” un trešajām personām.