Skip to content

|
Adrese: Brīvības gatve 197A, 2. stāvs, Rīga, Latvija, LV-1039
|

11,99

Izpārdots

Apraksts

ARK GRABBER® satverama TEKSTURĒTA P formas rotaļlieta (košļājamā rotaļlieta ar dobu vidu)

ARK Grabber® satveramā teksturētā P formas rotaļlieta ir gandrīz tāda pati kā oriģinālā Grabber teksturētā rotaļlieta, taču apmēram 5 cm kāta ir ar dobu vidu, nevis viscaur aizpildīti. Caurulei līdzīgais pagarinājums ir lieliski piemērots personām, kas vēlas, lai košļājamais rīks sensorās nomierināšanās un/vai barošanas terapijas laikā vairāk “saspiestos”. Lietojiet to motoro mutes muskuļu stiprināšanai, attīstot košanas/košļāšanas prasmi bez aizrīšanās riska, žokļa stiprumu un stabilitāti, kā arī vingrinot mutes muskuļus. Caurulītē varat ievietot sablendētu pārtiku, lai trenētu košanu/košļāšanu – tā bērns, iekožoties rotaļlietā, sajūt ēdiena garšu. Dobajai caurulītei ir mazāka pretestība nekā oriģinālajai Grabber rotaļlietai, tāpēc tā ir lielisks rīks “iesācējiem” ar vājiem žokļa muskuļiem. Izciļņi un izvirzījumi nodrošina plašāku sensoro un taktilo pieredzi.

**Svarīgi atcerēties: tā kā košļājamās rotaļlietas vidus ir dobs, tā šķiet daudz mīkstāka nekā citas tādas pašas stingrības ARK košļājamās rotaļlietas

**Ņemiet vērā: košļājamās rotaļlietas ar dobu vidu nav ieteicamas kā ilgstošs risinājums tiem, kuri košļā ļoti daudz/spēcīgi.