Skip to content

|
Adrese: Brīvības gatve 197A, 2. stāvs, Rīga, Latvija, LV-1039
|

14,99

Izpārdots

Apraksts

ARK BRICK BRACELET™ nomierinoša košļājamā rotaļlieta ar teksturētu virsmu

ARK Brick Bracelet™ aproce ir izgatavota ASV, un tas ir drošs, neuzkrītošs un stilīgs risinājums cilvēkiem, kas izjūt nepieciešamību košļāt. Aprocei ir unikāls dizains, kas ļauj to viegli uzlikt un noņemt, tādējādi pielāgojoties motoro mutes muskuļu stimulācijai dienas gaitā. Aproce ir īpaši piemērots risinājums tiem, kas nevar valkāt kaklarotas, un/vai tiem, kas košļā piedurkņu galus. Aproci var izmantot arī kā nomierinošu rotaļlietu – to var savērpt, salocīt, slidināt pirkstus pāri izciļņiem u. tml.

Kā ikviena ARK košļājamā rotaļlieta, aproce ir pieejama trīs dažādos stingrības līmeņos, kas norādīti ar krāsām:

  • standarta – šī ir mīkstākā no aprocēm, ieteicama tiem, kas košļā ne pārāk daudz un stipri (tiem, kas neko nesagrauž);
  • XT / vidēji vidējais līmenis, ko mēs saucam par XT (Xtra Tough – ļoti stingra). Tā ir stingrāka un tomēr pietiekami elastīga. Ieteicama tiem, kas košļā vidēji daudz un stipri;
  • XXT / ļoti stingra – šī ir stingrākā no aprocēm, un mēs to saucam par XTT (Xtra Xtra Tough – ļoti, ļoti stingra). To aizvien var košļāt, tomēr tā ir diezgan stingra. Nav tādu košļājamo rotaļlietu, ko nevarētu iznīcināt, tomēr šī prasa diezgan daudz laika arī tiem, kas košļā daudz un stipri.

Izvēlieties aproci, kas vislabāk atbilst jūsu situācijai. Katra nomierinošā sensorā aproce tiek iepakota un pārdota atsevišķi. Krāsu toņi var nedaudz atšķirties. Izmantojiet vairākas aproces vienlaikus, lai veidotu stilīgas krāsu kombinācijas un lielāku nomierinošu svaru uz plaukstu locītavām. Tāpat varat kombinēt saskanīgu košļājamo “rotaslietu” komplektu ar kaklarotu (jāiegādājas atsevišķi).

Izmēri: mazā aproce ieteicama plaukstu locītavām, kuru apkārtmērs ir zem 14 cm, savukārt lielā aproce – plaukstu locītavām ar apkārtmēru virs 14 cm (aptuveni). Izvēloties izmēru, ņemiet vērā arī valkāšanas ieradumus un vēlmes (atkarībā no tā, vai patīk stingri pieguļošas vai brīvākas aproces). Košļājamās sensorās aproces lokās, attiecīgi izmērs pielāgojas.